O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Kristyna

Kristýna

Tatér

Že se jednou budu plně věnovat tetování, jsem věděla již ve svých patnácti letech, kdy jsem nastoupila na střední uměleckou školu. Vždy jsem tíhla k realistickým a přírodním motivům, později se k nim přidaly ještě různé stylizace, skicovní a živé kresby. Ve svém uměleckém životě jsem si však vyzkoušela i figurální a deskovou malbu, nástěnné techniky a mnoho dalších. Po dokončení školy jsem odjela do Prahy a absolvovala tatérský kurz, během kterého jsem si oblíbila blackwork, sketch, dotwork a new school. Neustále však objevuji nové styly a dělám vše pro to, abych se stále umělecky rozvíjela. U tetování mě baví především příběhy, které za nimi stojí a témata, která o lidech hodně vypovídají.

Jarda

Goméz

Tatér

Ahoj, jmenuju se Jaroslav Domes - Goméz a pocházím ze Sokolova. Tetování se věnuju od roku 2009 a specializuji se především na realistické tetování a velkou oblibu mám v darkness realistic a darkness lettering. S radostí vám navrhnu jakékoliv nápisy, které svým vizuálem dokonale podtrhnou význam textu. Mám rád klasiku, takže se s vámi rád pustím do black and white tetování, kterému vdechnu život dokonalým stínováním. A pokud chcete upravit či překrýt vaše starší tetování, našli jste toho pravého člověka. Těším se na vaše nápady, které si společně skvěle užijeme.