O nás

LiveAge Sokolov, 5. května 163, 356 01 Sokolov studiosk@liveage.cz
Daniel: +420 737 095 287
Kristýna

Kristýna

Tatér
Že se jednou budu plně věnovat tetování, jsem věděla již ve svých patnácti letech, kdy jsem nastoupila na střední uměleckou školu. Vždy jsem tíhla k realistickým a přírodním motivům, později se k nim... číst dále Že se jednou budu plně věnovat tetování, jsem věděla již ve svých patnácti letech, kdy jsem nastoupila na střední uměleckou školu. Vždy jsem tíhla k realistickým a přírodním motivům, později se k nim přidaly ještě různé stylizace, skicovní a živé kresby. Ve svém uměleckém životě jsem si však vyzkoušela i figurální a deskovou malbu, nástěnné techniky a mnoho dalších. Po dokončení školy jsem odjela do Prahy a absolvovala tatérský kurz, během kterého jsem si oblíbila blackwork, sketch, dotwork a new school. Neustále však objevuji nové styly a dělám vše pro to, abych se stále umělecky rozvíjela. U tetování mě baví především příběhy, které za nimi stojí a témata, která o lidech hodně vypovídají.
Daniel

Daniel

Tatér
Ahoj, jmenuji se Daniel, častěji známý pod přezdívkou S.H.A.R.K., pocházím z Chodova u Karlových Varů. Mám rád extravagantnost, jsem rád vidět a středem pozornosti. I to přispělo k tomu, že jsem se zb... číst dále Ahoj, jmenuji se Daniel, častěji známý pod přezdívkou S.H.A.R.K., pocházím z Chodova u Karlových Varů. Mám rád extravagantnost, jsem rád vidět a středem pozornosti. I to přispělo k tomu, že jsem se zbláznil do tetování natolik, že jsem každý týden potřeboval mít nové. Čím častěji jsem seděl v tetovacím křesle a viděl, jak se inkoust vpíjí do kůže, tím víc jsem věděl, že chci být tatér. Tento sen jsem si splnil, tak mě tady máte! :) Baví mě barevné tetování, rád se vyřádím v písmu a abstraktním stylu. Často tetuji intimní partie, protože chci ukázat světu, že ženské tělo a tetování jsou uměleckým dílem. Mám spoustu nápadů a jsem si jistý, že společně vybereme nejlepší tetování, které vyjádří tvoji osobnost.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Přidejte se na LIVE AGE Sokolov